Optymalizacja

Badania wykazują, że w przypadku stron posiadających dobrą pozycję w Google, aż 80% całego ruchu generują wejścia z tej wyszukiwarki – świadczy to o to tym, że dobra pozycja w Google pozwala zwiększyć liczbę osób odwiedzających nasz serwis.

Aby zadbać o wysoką pozycję w Google oraz zmniejszyć koszty promocji strony, warto wcześniej zoptymalizować jej treści oraz budowę.

W naszej firmie zoptymalizujesz swoją stronę, sklep, blog lub serwis pod kątem wyszukiwarki Google, ponadto – jeśli zlecisz nam pozycjonowanie, wykonamy to całkowicie za darmo jako jedną z pierwszych rzeczy.

Oto 3 powody, dlaczego warto zoptymalizować swoją stronę?

  1. Dobrze zoptymalizowana strona osiągnie w Google wyższą pozycje w wynikach wyszukiwania niż jej niezoptymalizowany odpowiednik - pozwala maksymalnie obniżyć koszty pozycjonowania.
  2. Optymalizacja poprawia szybkość indeksowania zmian na stronie przez roboty, dzięki czemu zaktualizowana treść jest szybciej widoczna w Google.
  3. Dzięki optymalizacji strona szybciej się pozycjonuje i osiąga lepsze pozycje – tym samym przeznaczamy mniej środków na jej promocję (dotyczy zarówno pozycjonowania jak i AdWords)

Jeśli chcesz zoptymalizować swoją stronę internetową lub masz pytania - napisz do nas, nasz specjalista SEO/SEM skontaktuje się z Tobą, odpowie na wszystkie pytania oraz przedstawi ofertę.

circle-bg

Provect

43-100 Tychy
ul. Gajowa 1

Numer rachunku bankowego:
37 1050 1399 1000 0090 3264 8439

Zapraszamy
Poniedziałek - Piątek
7.00 - 15.00
telefon: 535 370 875

Zabezpieczenie antyspamowe. Podaj wynik: 17 + 4 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.