Strony z CMS

Jeśli chcesz móc edytować teksty, zarządzać galeriami i zdjęciami, wstawiać na stronę pliki, linki i filmy – wówczas strona z CMS będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Tworzymy strony zarówno z CMS jak i bez CMS.

Co to jest ten CMS?

  • CMS (Content Management System) daje Ci możliwość zarządzania zawartością Twojej strony. Zarządzanie odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą specjalnej strony - panelu administracyjnego (np. http://twojastrona.pl/admin), do której dostęp zabezpieczony jest loginem i hasłem
  • za pomocą CMS możesz łatwo, samodzielnie i kiedy chcesz: zmienić treści na swojej stronie, dodać zdjęcia do galerii, dopisać news/aktualność/promocję, dodać produkt, zmienić cenę lub jego stan (jeśli katalog lub sklep internetowy), wysłać newsletter i wykonać wiele innych czynności
  • strony z CMS można łatwo rozbudować o nowe funkcje (np. gdy potrzebujesz galerię zdjęć, dogrywamy i konfigurujemy odpowiedni moduł)
  • do korzystania z CMS nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności czy wiedzy, aby mieć pewność że sobie poradzisz, zapewniamy szkolenie z jego obsługi

Z jakiego CMS korzysta Provect i dlaczego?

Najwięcej stron budujemy w oparciu o własny-autorski CMS, ponieważ:

  • nic nie ogranicza naszych i Twoich pomysłów - łatwo i szybko zakodujemy dowolną funkcjonalność lub dopasujemy ją do Twoich indywidualnych wymagań (teraz oraz w przyszłości)
  • posiadamy wiele gotowych modułów więc budowanie strony przypomina budowanie domku z klocków (gdzie klocki to moduły, które umieszczamy na stronie)
  • jako rozwiązanie autorskie, jest mniej popularne niż popularne Open Sourcowe/otwarte CMSy -przez to zdecydowanie bardziej bezpieczne i odporne na ataki hackerów.
  • CMS zaprojektowaliśmy tak aby praca z nim była łatwa, szybka i przyjemna.

 

 

circle-bg

Provect

43-100 Tychy
ul. Gajowa 1

Numer rachunku bankowego:
37 1050 1399 1000 0090 3264 8439

Zapraszamy
Poniedziałek - Piątek
7.00 - 15.00
telefon: 535 370 875

Zabezpieczenie antyspamowe. Podaj wynik: 18 - 6 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.