Systemy i aplikacje webowe

Projektujemy oraz tworzymy dedykowane systemy i aplikacje webowe. Dzięki gotowym rozwiązaniom (framework) robimy to szybko i niedrogo.


Czym są systemy i aplikacje webowe/internetowe:

 • mogą z nich korzystać użytkownicy na różnych platformach i z różnych urządzeń (PC, MAC, Android…), najczęściej wystarczy zwykła przeglądarka internetowa
 • najczęściej nie wymagają dedykowanego środowiska/serwera i można instalować je na większości niedrogich serwerów wirtualnych

W naszym zespole znajdziesz analityka, programistów oraz testerów – czyli kompletny team niezbędny do przygotowania dowolnej aplikacji internetowej.


Przygotowane przez nas systemy to m.in.:

 • system premiowania i wynagradzania merchandiserów dla Procter & Gamble
 • system zamawiania oraz kontrola obiegu materiałów reklamowych dla Procter & Gamble
 • system agregujący i integrujących wyniki dot. sprzedaży z systemów zewnętrznych dla Procter & Gamble
 • system zbierania leadów, kontaktów i realizacji związanych z home audio dla Sony Europe
 • system zarządzania halą sprzedaży dla Agata Meble Katowice
 • system zarządzania kurią (struktura, hierarchia, finanse) dla Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu
 • systemy kurierskie dla brokerów kurierskich (realizowane w ramach marki 4kurier)
 • system ankietowy dla PGN

Aplikacje webowe i systemy budujemy w oparciu o opracowany przez nas framework – Skeleton Framework.

Czym jest Skeleton:

Framework Skeleton jest lekkim frameworkiem PHP przeznaczonym do szybkiego tworzenia interaktywnych aplikacji webowych. Zapewnia bardzo dużą wydajność oraz ergonomię użytkownika dzięki zaawansowanemu wykorzystaniu przetwarzania asynchronicznego AJAX, integracji z jQuery oraz Bootstrap.

Framework Skeleton natywnie współpracuje z bazą danych MySQL, ale jego przemyślana architektura umożliwia obsługę dowolnej innej relacyjnej bazy danych.

 

Podstawowe atuty Skeleton’a:

 • Możliwość dostosowania do dowolnego projektu:
  Zazwyczaj każdy kolejny projekt który wykonujemy jest odmienny od poprzednich, dlatego Skeleton z założenia musiał być uniwersalny. Oczywiście zamiast tworzyć własny, moglibyśmy użyć innego dostępnego uniwersalnego silnika aplikacji. Jak się jednak często okazuje w praktyce, kolejne projekty wymagają nietypowych rozwiązań, których nie da się zrealizować używając standardowych dostępnych framework'ów. Mając własne tego typu narzędzie, zawsze jesteśmy w stanie dostosować je do dowolnej problematyki, ponieważ będąc jego twórcami mamy stu procentową wiedzę na temat każdego szczegółu jego działania, a to pozwala na szybkie ewentualne modyfikacje.
 • Przyspieszenie czasu tworzenia aplikacji:
  Tworząc kolejne projekty zazwyczaj w początkowej fazie zmagamy się z tymi samymi problemami, takimi jak np. obieg informacji w systemie, połączenia z bazami danych, obsługa grup użytkowników, obsługa logowania itd. Z pewnością są to czasochłonne zadania, które wolimy wykonać raz i dobrze. Dlatego nasz framework posiada przygotowane uniwersalne funkcjonalności pozwalające wykonywać wszystkie standardowe zadania. Dzięki temu przy tworzeniu nowej aplikacji praktycznie odrazu możemy zająć się implementacją sedna problematyki.
 • Przyspieszenie czasu modyfikacji istniejącego kodu:
  Modyfikacja działającej aplikacji internetowej niejednokrotnie bywa kłopotliwa. Tworząc Skeleton framework mieliśmy na uwadze także ten aspekt pracy. Dzięki architekturze w pełni zorientowanej obiektowo oraz modularnej budowie udało się osiągnąć ten cel. Skeleton pozwala na łatwe modyfikacje całości lub tylko wybranych fragmentów (modułów) programu.
 • Ułatwienie aktualizacji fragmentu aplikacji:
  Modularną budowę zastosowaliśmy także w architekturze plików, co pozwala na szybkie aktualizacje fragmentów aplikacji
 • Przenaszalność:
  U podstaw Skeletona leży jeden z najbardziej popularnych języków skryptowych - PHP. Ponadto Skeleton wykorzystuje JavaScript, AJAX (Asynchronic JavaScript And XML), HTML (Hyper Text Markup Language), CSS (Cascade Style Sheet). Dzięki wykorzystaniu popularnych języków skryptowych oraz światowych standardów mamy pewność, że nasze aplikacje będą działać praktycznie zawsze, niezależnie od serwera oraz klienta
 • Szybkość działania i efektywność:
  Dzięki pełnej obiektowości, modularności i nowym technologiom Skeleton jest szybki i efektywny. Podczas swojego działania zawsze ładowane są tylko aktualnie potrzebne pliki i biblioteki, dzięki czemu użytkownik nie musi długo czekać na uruchomienie aplikacji. Wykorzystanie połączeń asynchronicznych (AJAX) pozwala nam na dodatkowy wzrost szybkości, elastyczności i efektywności naszych aplikacji.
 • Łatwa zmiana wyglądu aplikacji:
  Skeleton wykorzystuje mechanizm szablonów pozwalający na szybkie i wygodne modyfikowanie wyglądu aplikacji. Możliwe jest także używanie wielu 'skórek' w aplikacji.

 

circle-bg

Provect

43-100 Tychy
ul. Gajowa 1

Numer rachunku bankowego:
37 1050 1399 1000 0090 3264 8439

Zapraszamy
Poniedziałek - Piątek
7.00 - 15.00
telefon: 535 370 875

Zabezpieczenie antyspamowe. Podaj wynik: 11 + 8 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.